Strona główna
NASZ SZKOLNY PIKNIK CZYLI MOC ATRAKCJI W SP18
Tegoroczny Piknik Szkolny w SP 18 w Jaworznie rozbrzmiewał pod hasłem „ Radosna Szkoła 18”. Koordynatorki przedsięwzięcia Panie: Małgorzata Mackiewicz, Justyna Nowak wraz z Radą Rodziców i Panią Olimpią Pogon na czele, we współpracy z wychowawcami, nauczycielami, pracownikami szkoły oraz rodzicami, uczniami i absolwentami naszej szkoły- wszyscy- wspólnie – przyczynili się do organizacji tego niezapomnianego wydarzenia.
Nasze szkolne „ Laboratorium Przyszłości”
12 czerwca br. w klasie 2 a w ramach zajęć edukacji informatycznej odbyły się Zajęcia Otwarte
dla Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 18 w Jaworznie przeprowadzone w ramach
realizacji projektu „Laboratorium Przyszłości” z wykorzystaniem pakietu BeCreo KIT—czyli
zestawu konstrukcyjnego z mikrokontrolerem, czujnikami i akcesoriami oraz z zastosowaniem
"J-ka oczami dziecka"
Nasze małe, wielkie zwycięstwa
Z prawdziwą radością pragniemy ogłosić, iż uczeń klasy 2 a naszej szkoły- Adam Misiak został
Laureatem 2 miejsca w kategorii klas 1 -3 w Ogólnomiejskim Konkursie Plastycznym pn. „J-ka
oczami dziecka” - stwórz postać (bohatera) Jaworznickiej Karty Mieszkańca, którego
"J-ka oczami dziecka"
Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Włodyga z klasy 7a zajęła 1 miejsce w Ogólnomiejskim Konkursie Plastycznym „J-ka oczami dziecka” – stwórz postać (bohatera) Jaworznickiej Karty Mieszkańca. Celem konkursu było wyłonienie autorskiego bohatera, który mógłby stać się rozpoznawalnym symbolem programu J-ka.
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Tygodniowe menu
- Piątek24. 11.
- brak danych
- Sobota25. 11.
- Nieczynna
"Szkoła Bezpieczna Cyfrowo"
Kalendarz
- brak danych
Pszczółki murarki
- brak danych


